winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

p1000589Uczniowie naszej szkoły aktywnie wzięli udział w III Edycji Konkursu Ekologicznego POSEGREGOWANI, organizowanego przez Pałac Młodzieży w Tarnowie. Ich zadaniem było wykonanie ekologicznych zabawek.

Chętnych do udziału w konkursie było tak wielu, że musieliśmy zrobić eliminacje szkolne. Komisja w składzie: p. Jolanta Baca, p. Agnieszka Białek i p. K. Góryjowska, po burzliwych obradach, wybrały najciekawsze prace, by przekazać je do Pałacu Młodzieży.

JuryIII Edycji Konkursu Ekologicznego POSEGREGOWANI bardzo wysoko oceniło pracę uczniów naszej szkoły i nagrodziło:

Kategoria klas I-III

I miejsce Kacper Bednarz kl. 1d
III miejsce Gabrysia Kowalik kl. 1b

Wyróżnienia:

Wojtek Pawłowski kl. 1b
Borys Kruk kl. 1b
Mateusz Cieśla kl. 1d
Gabrysia Pawłowska kl. 2d
Szymek Piotrowski kl. 1a
Olga Fyda kl. 1b

Kategoria klas IV-VI

Wyróżnienia:

Emilia Góryjowska kl. 6b
Jan Wiejaczka kl. 6a

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie dziękujemy i gratulujemy pomysłowości!
Za pomoc w transporcie prac dziękujemy p. Urszuli Karpale.