winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

img 20160602 122556Z okazji premiery spektaklu „Pinokio” w Tarnowskim Teatrze ogłoszono konkurs plastyczny dla najmłodszych miłośników teatru – „Mój Pinokio”. 

Na konkurs wpłynęło 60 prac, z których Izabela Toroniewicz (autorka scenografii i kostiumów do spektaklu „Pinokio”), Maciej Sroka (grafik teatru oraz nauczyciel w tarnowskim plastyku) oraz Karolina Białas (kierownik promocji teatru) wybrali aż 21, które przez blisko trzy tygodnie tj. od 28 maja do 15 czerwca  można było podziwiać na foyer teatru.

Wśród prezentowanych prac znalazły się dwie prace grupowe uczniów klasy III b. Autorami pierwszej pracy byli: Kacper Petko, Jakub, Florek, Łukasz Orlow, Michał Piętowski-Kędra, Kamil Kocoł, Marcel Mazurkiewicz, Kacper Marszołek. Drugą pracę wykonali: Julia Kotowicz, Aleksandra Świder, Weronika Wajda, Wojciech Procyk, Tomasz Pawlina, Kamila Ubas, Wiktoria Orzechowska. Obydwie grupy zostały nagrodzone dyplomami za udział w konkursie oraz biletami na setny spektakl „Lokomotywa II” w reżyserii Mariusza Szaforza. Cała klasa III b pod opieką wychowawczyni Małgorzaty Bednarz 02 czerwca z okazji Dnia Dziecka oglądała spektakl „Pinokio”, a w czasie przerwy uczniowie robili sobie pamiątkowe zdjęcia na tle swoich prac w foyer teatru.