winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

p1010085Teatrzyk ,,Wesoła Gromadka'' kończy w tym roku swoją działalność. Założyła go i przez 30 lat prowadziła pani mgr Irena Kuling - nauczycielka naszej szkoły. W teatrzyku występowało wielu uczniów, a w tej chwili już absolwentów szkoły. ,,Wesoła Gromadka'' to zdobywca licznych nagród m.in. Złotych, Srebrnych i Brązowych Masek, jak również głównych nagród w Przeglądzie Teatrów Lalkowych w Żabnie. Od wielu lat z teatrzykiem współpracuje nauczycielka muzyki pani mgr Renata Wieczorek.

Obecnie do grupy teatralnej należą: uczennice kl. 6a: Olga Ciochoń, Kinga Karaś, Klaudia Paw, Kinga Łazarek; uczennica kl. 6b - Natalia Orlow; uczennice kl. 5a: Aleksandra Biga, Aleksandra Broniec, Milena Merchut, Julia Peciak; uczennica kl. 2a - Emilia Peciak; uczniowie kl. 2c: Anja Augustyńska, Gabriela Kuling, Antoni Kulczyk oraz uczennica kl. 2a gimnazjum - Karolina Więcław.