winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

W środę 22 czerwca 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 5 odbyły się Międzyszkolne Zawody Sportowe „Wyścigi rzędów”. W tych zawodach wzięła udział klasa III b. Drużyny 10-cio osobowe, złożone na przemian z dziewczynek i chłopców rywalizowały w wielu konkurencjach. Przez całe zawody trwała zacięta rywalizacja i sportowa walka. Oczywiście wszystkie drużyny przestrzegały zasad  fair play.  Zwycięstwo nie było celem, który należy osiągnąć za wszelką cenę. Najważniejsza była dobra zabawa, integracja z uczniami z innych tarnowskich szkół, zdrowy ruch na świeżym powietrzu.

Drużyna klasy III b zakończyła zawody na II miejscu. Uczniowie otrzymali pamiątkowy puchar i dyplom. Miło z takim sukcesem zakończyć rok szkolny, a z doskonałą kondycją rozpocząć wakacje. Wysiłek naszych sportowców uwiecznił na zdjęciach – Wojtek Procyk.