winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

dscf0862W tym roku szkolnym uczniowie klasy II c wraz z wychowawczynią, p. Grażyną Kamirską, odwiedzili Azyl dla zwierząt. Mieszkańcy tego miejsca głośnym szczekaniem powitali nowych gości. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały różne rasy psów i miejsce ich bytowania. Największą radością był kontakt z kotami, które można było pogłaskać i przytulić. Z dużym zaciekawieniem dzieci oglądały pomieszczenia dla kotów.

Uczniowie przekazali karmę dla mieszkańców Azylu. W pobliżu schroniska znajduje się wysypisko śmieci. Uczniowie mieli okazję obejrzeć, co dzieje się ze śmieciami przywiezionymi ze śmietników w Tarnowie i okolicach. Na koniec wycieczki wszyscy stanęli na ogromnej wadze i odczytali, ile waży cała klasa: waga pokazała prawie 700 kg! Pełni nowych doświadczeń i przeżyć, choć troszkę zmęczeni, uczniowie II c wrócili do szkoły.