winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

P1010185W czerwcu odbył się konkurs języka angielskiego dla klas drugich „Mistrz czasownika TO BE”. Konkurs polegał na wykonaniu zadań sprawdzających znajomość form czasownika to be, umiejętność tworzenia skrótów i ich rozdzielania, tworzenie pytań i przeczeń z tym czasownikiem i udzielania krótkich odpowiedzi. Maksymalna liczba punktów możliwych do uzyskania wynosiła 55. Tylko jedna drugoklasistka przekroczyła barierę 50 punktów i wygrała konkurs – Weronika Dudek z klasy IIa. Jury wskazało także zwycięzców w poszczególnych klasach: IIa – Marysia Frączek, IIb – Filip Mleczko, IIc – Anya Augustyńska, IId – Julia Ziaja. Kilkoro uczniów otrzymało wyróżnienia za dużą liczbę punktów i dokładność wykonywania zadań.

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w konkursach językowych w klasie trzeciej!