winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

okularydlaafrykiNasza szkoła włączyła się do akcji „Okulary dla Afryki” (organizator Klinika Okulus i Fundacja Dzieci Afryki). Zbieramy okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne, które zostaną przekazane ubogim mieszkańcom Afryki. Jeśli ktoś posiada takie niepotrzebne, niezniszczone okulary zapraszamy do włączenia się do zbiórki.

SZCZEGÓŁY AKCJI:

– zbieramy używane okulary w plusach i minusach, ale bez cylindrów
– zbieramy używane okulary słoneczne,
– okulary powinny być w dobrym stanie, tzn. mieć wszystkie elementy opraw nieuszkodzone, a szkła nie mogą być porysowane w centrum,

– zgodnie z prośbą organizatorów proszę wyczyścić okulary i spakować do zwykłego foliowego woreczka. Jeżeli znacie Państwo moc szkieł proszę o zapisanie jej na małej karteczce i włożenie do woreczka z okularami

Okulary proszę przynosić do pedagoga szkolnego (pokój 28) lub biblioteki szkolnej do dnia 25 listopada 2016 roku.

Bliższe informacje na stronie: www.okuliscidlaafryki.pl

 

gdyliczy sie czas