winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

20161209 172521 cropW ramach działań profilaktycznych w klasach piątych przeprowadzone zostały przez pedagoga szkolnego, p. Jolantę Szarkowicz-Baca, zajęcia dotyczące bezpieczeństwa w sieci. Uczniowie kolejny raz uświadamiali sobie, jakie zagrożenia czyhają na nich w cyberprzestrzeni i jak można się przed nimi chronić. Profilaktyka została połączona z działalnością twórczą -  wspólne przemyślenia uczniowie zaprezentowali na różne sposoby w formie graficznej. Wszystkie prace zostały wysłane na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Strażnicy sieci”.  Wzięli w nim również udział członkowie kółka plastycznego. Za udział w akcji „Strażnicy w sieci”  i wyróżnienie zdobyte w konkursie (Natalia Kulesza z 5c), nasza szkoła uzyskała zaszczytny certyfikat przyznający jej tytuł „Szkoły Strażników Sieci 2016”.

 

gdyliczy sie czas