winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

stypendium 01Prezydent Miasta Tarnowa przyznał jednorazowe stypendia dla uzdolnionych uczniów za wybitne osiągnięcia naukowe (61), artystyczne (26) i sportowe (21) uzyskane w roku szkolnym 2015/2016.  20 marca 2017 r. w Sali Lustrzanej przy ul. Wałowej 10 w Tarnowie Prezydent Miasta Pan Roman Ciepiela wręczył okolicznościowe dyplomy uczniom, którzy otrzymali stypendia. Gratulując im odniesionych sukcesów powiedział: Jesteście niepowtarzalnymi postaciami, życzę każdemu z osobna, by ta nagroda była wsparciem w poszukiwaniu wiedzy, niezależenie od tego w jaką dyscyplinę reprezentujecie, w czym jesteście dobrzy, byście się po prostu w życiu spełniali.


W gronie stypendystów są uczniowie naszej szkoły:
Emilia Góryjowska – stypendium sportowe za wybitne osiągnięcia w tańcu sportowym – cheerleading,
Dominik Kozioł i Maciej Tyralik – stypendia naukowe za wybitne osiągnięcia z historii.

stypendium 02 stypendium 03 D.Koziol

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

gdyliczy sie czas