winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

V 526B24 marca 2017 roku w Zespole Szkół w Łużnej przeprowadzony został konkurs historyczny „Lata nadziei, lata mroku. Droga Polaków do wolności.” w ramach IV edycji przedsięwzięcia „Rozwinąć skrzydła, pamiętając o przeszłości”. Wzięło w nim udział 142 uczniów szkół podstawowych z Tarnowa, Nowego Sącza, powiatów: gorlickiego, nowosądeckiego i tarnowskiego. Każdy uczestnik konkursu rozwiązywał test wiedzy złożony z 20 pytań zamkniętych, jednokrotnego wyboru, zadań krótkiej odpowiedzi, tekstu z lukami, krzyżówki z hasłem - zgodnych z podanym zakresem tematycznym. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VI b przygotowani przez p. Barbarę Hońdo.

 

Zwycięzcą konkursu został Artur Stinia.
Gabriela Pęcak zajęła VIII miejsce a Agnieszka Karaś – XIV miejsce.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Wręczenie nagród odbędzie się w 21 maja 2017 r. 

Serdecznie gratulujemy sukcesu!

 

 

gdyliczy sie czas