winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

dscf6015Dobiegł końca konkurs na wykonanie komiksu pod hasłem „Zakręceni na recykling”, który został zorganizowany przez Urząd Miasta Tarnowa w ramach programu kształtowania świadomości ekologicznej w zakresie gospodarki odpadami, jakości powietrza oraz bioróżnorodności „Środowisko w naszych rękach - motywy i formy ochrony środowiska ziemi tarnowskiej”.Nasza szkoła zajęła 2 miejsce na 10 tarnowskich szkół biorących udział w  tym ekologicznym projekcie.  Świetny i dowcipny komiks wykonały uczennice klasy 6a – Aleksandra Broniec i Zuzanna Jarosz pod kierunkiem pani Jolanty Szarkowicz – Bacy.

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce w Parku Strzeleckim w dniu 14 czerwca 2017 roku. Dziewczynki zdobyły dla szkoły dyplom i radiomagnetofon. Laureatki otrzymały także podziękowanie podczas szkolnego apelu EKO. Pani Dyrektor wręczyła im dyplomy oraz nagrody rzeczowe. 

Olu, Zuziu – to była naprawdę dobra robota. Dziękujemy. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!