winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

dscf6145Dnia 20 czerwca 2017 r. odbyła się prelekcja przeprowadzona przez pana dzielnicowego, Tomasza Cierpicha dla uczniów klas młodszych. Jej celem było kształtowanie prawidłowych zachowań oraz postaw wśród uczniów. Funkcjonariusz policji przypomniał dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, prawidłowego przejścia przez jezdnię, omówił jak należy zachować się, gdy ktoś nieznajomy próbuje nawiązać kontakt, gdy dziecko zgubi się podczas jakiegoś festynu. Przypomniał dzieciom zasady bezpieczeństwa podczas zabawy w domu i na podwórku. Policjant odpowiadał również na szereg pytań zadawanych przez młodych słuchaczy. Celem tego spotkania było przypomnienie uczniom podstawowych zasad bezpiecznego zachowania, aby, wyposażeni w tę wiedzę, mogli bezpiecznie spędzić wakacje, a potem wrócić we wrześniu do szkoły, by zgłębiać tajniki wiedzy.