winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

19553179 1786727128020546 741571344 nW dniu 13 czerwca uczniowie klas 6 grupy euro uczestniczyły w zajęciach z native speakerem Royem Jonesem. Oto relacja jednego z uczniów, Janka Martowicza (po polsku i angielsku): We wtorek 13 czerwca mieliśmy lekcję z Royem Jonsem. Jest on bardzo radosnym człowiekiem i bardzo lubi żartować. Jest bardzo wysoki. Pochodzi z Dublina, z Irlandii, jest native spikerem. Ta lekcja była bardzo zabawna i dużo się śmialiśmy. Roy powiedział nam, żebyśmy wzięli kawałek papieru i Fidget Spinnery. Później mieliśmy napisać na tych kartkach pytania o Roya, położyć na środku kartki Spinnera i zakręcić nim. To był rodzaj koła fortuny. Następnie zadawaliśmy Royowi pytania na jego temat. Była to bardzo ciekawa lekcja. 

On Tuesday 13rd of June we had a lesson with Roy Jones. He is very cheerfull and he likes jokes. Also he is tall. He is from Dublin in Ireland, and he is native speaker. That lesson was very funny and we laughed a lot. Roy told us to take piece of paper and Fidget Spinner. Then we had to write answers about Roy on the sheet, put Spinners in the middle of paper and spin them. It was kind of wheel of fortune. Also we asked Roy about him. We had a very INTERESTING lesson.