winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 0120Koniec roku już za nami. Wakacje stały się upragnioną przez uczniów rzeczywistością! Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbyła się w piątek 23 czerwca 2017r. Organizatorkami tego wydarzenia były wychowawczynie klas trzecich: p. Grażyna Barnaś, p. Olga Górecka - Szczeklik, p. Jolanta Ziobroń, p. Anna Drozd, zaś program artystyczny przez nie przygotowany przedstawili uczniowie klas: 3a, 3b, 3c i 3d. Na wstępie pani dyrektor, Teresa Kot przywitała wszystkich zgromadzonych gości. Głos zabrał także przewodniczący Rady Rodziców, pan Tomasz Gut, dziękując w swym wystąpieniu Radzie Pedagogicznej za cały rok owocnej pracy.

Kolejnym punktem programu było wręczenie wyróżnionym wychowankom klas trzecich Statuetek Wzorowego Ucznia oraz listów gratulacyjnych i podziękowań dla rodziców, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły.

Po przemówieniach nastąpiła część artystyczna. Uczniowie kończący klasę trzecią mieli możliwość zaprezentowania swoich zdolności recytatorskich, aktorskich oraz muzycznych. Przedstawili  zgromadzonej publiczności kilka wesołych wierszy dotyczących ich spostrzeżeń na temat minionego roku szkolnego, krótką scenkę sytuacyjną pt.: „Już czas pakować walizki” oraz dobre rady: „Jak bezpiecznie spędzić wakacje”. Uczniowie zaprezentowali także swoje zdolności wokalne, śpiewając piosenki o tematyce wakacyjnej oraz piosenkę „Czwarta klasa do nas mruga”.

Następnie uczniowie wraz z wychowawczyniami udali się do klas, aby we własnym gronie życzyć sobie udanych i bezpiecznych wakacji. Zostały wręczone świadectwa i dyplomy
z gratulacjami ukończenia pierwszego etapu edukacyjnego. Wychowankowie żegnali się
z nauczycielami na wesoło, ale i z łezką w oku…

Kolejny rok szkolny za nami …

 

Więcej fotografii można znaleźć na Facebooku naszej szkoły:

https://www.facebook.com/Szko%C5%82a-Podstawowa-Nr-15-w-Tarnowie-1610233055937714/?fref=ts