winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

20180530 12222530 maja 2018 r. uczniowie klasy Ic wraz z wychowawczynią p. Grażyną Barnaś wzięli udział w niezwykłym spektaklu muzycznym pt. "Kopciuszek". Przedstawienie odbyło się w Mościckiej Fundacji Kultury. Wykonawcami byli uczniowie Zespołu Szkół dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Tarnowie. Była to niezwykle wzruszająca inscenizacja znanej dzieciom baśni, ponieważ ze sceny nie padło ani jedno słowo. Jedynie gesty aktorów, mimika, taniec do przepięknej muzyki, rekwizyty i kostiumy stanowiły treść baśni. To, że aktorzy nie słyszeli płynącej muzyki, nie przeszkodziło im w przepięknym, zachwycającym wykonaniu tego przedstawienia. Nasi uczniowie – widzowie mogli przekonać się, jak trudne, ale nie niemożliwe bywają do pokonania bariery, które muszą przekraczać w swoim życiu osoby niepełnosprawne. Był to wyjątkowo gorący dzień. Mimo to uśmiech bez przerwy gościł na twarzach dzieci, gdyż po powrocie do szkoły czekały na nich smaczne, zimne lody.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA