winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

20180530 12222530 maja 2018 r. uczniowie klasy Ic wraz z wychowawczynią p. Grażyną Barnaś wzięli udział w niezwykłym spektaklu muzycznym pt. "Kopciuszek". Przedstawienie odbyło się w Mościckiej Fundacji Kultury. Wykonawcami byli uczniowie Zespołu Szkół dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Tarnowie. Była to niezwykle wzruszająca inscenizacja znanej dzieciom baśni, ponieważ ze sceny nie padło ani jedno słowo. Jedynie gesty aktorów, mimika, taniec do przepięknej muzyki, rekwizyty i kostiumy stanowiły treść baśni. To, że aktorzy nie słyszeli płynącej muzyki, nie przeszkodziło im w przepięknym, zachwycającym wykonaniu tego przedstawienia. Nasi uczniowie – widzowie mogli przekonać się, jak trudne, ale nie niemożliwe bywają do pokonania bariery, które muszą przekraczać w swoim życiu osoby niepełnosprawne. Był to wyjątkowo gorący dzień. Mimo to uśmiech bez przerwy gościł na twarzach dzieci, gdyż po powrocie do szkoły czekały na nich smaczne, zimne lody.