winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

Resized 20180619 16342519 czerwca 2018 r. uczniowie klasy I c wraz z wychowawczynią p. Grażyną Barnaś i z rodzicami żegnali klasę pierwszą w Parku Rozrywki w Zawadzie. Jest to fantastyczne miejsce, gdzie można mile spędzić wolny czas na zabawach połączonych z nauką. Uczniowie przebrani za piratów wraz z animatorem, musieli zmierzyć się z wieloma zadaniami na miarę korsarzy, pokonując wiele przeszkód w terenie. Animator przygotował dla nich również kilka doświadczeń w ramach zabawy w „Szalonego naukowca”.

Po zajęciach z animatorem uczestnicy mieli możliwość zagrać w Mini Golfa, poszaleć na dmuchańcach, euro bungee, w Małpim Gaju czy w parku linowym. Na najodważniejszych czekał żyroskop. Chętni uczniowie, odpowiednio zabezpieczeni, mogli poczuć się, jakby byli kosmonautami przygotowującymi się do lotu w kosmos. W czasie, gdy dzieci oddawały się w najlepsze zabawom, rodzice zadbali o ich żołądki, piekąc na grillu pyszne kiełbaski.

Zarówno dzieciom, jak i rodzicom troszkę popsuł humor przegrany mecz Polski z Senegalem podczas Mundialu w Moskwie. Niestety, nawet gorący doping w Małej Strefie Kibica, którą przygotowali organizatorzy ani odpowiednie stroje w barwach narodowych niektórych uczestników spotkania nie pomogły naszym piłkarzom.

Mimo porażki Orłów Nawałki i tak było to wspaniałe popołudnie.