winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

P6120271

12 czerwca 2018 r. w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie już po raz piąty odbyła się uroczysta Gala Tarnowskiej Marki Talentu. Stowarzyszenie Podaruj Dzieciom Słońce nagradza w jej trakcie wyróżniających się uczniów z tarnowskich szkół. W tym roku pamiątkowe medale oraz dyplomy trafiły również i do naszych uczniów. Oto wyróżnieni: Michał Szczepański z klasy 3a, Julia Wójtowicz z klasy 3c, Jeremi Kuc z klasy 3c, Artur Stinia z klasy 7b, Oliwia Zielińska z klasy 1a, Natalia Łabno z klasy 1a, Milena Duda z klasy 1a oraz nasza drużyna piłki ręcznej dziewcząt w składzie: Oliwia Bajgier, Julia Jaszczur, Aleksandra Kopacz, Oliwia Kozłowska, Kinga Marszałek, Nikola Mędygrał, Patrycja Mierzewska, Angelika Naleźny, Roksana Rojek, Julia Wajda, Julia Kasprzykowska, Oliwia Hołda, Patrycja Wentrych.

Każdy z wyróżnionych uczniów otrzymał złoty medal Tarnowskiej Marki Talentu oraz dyplom.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!