winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 0347W dniu 22 czerwca 2018 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. W uroczystości uczestniczyli uczniowie klas trzecich, przedstawicie Rady Rodziców, rodzice uczniów klas trzecich oraz dyrekcja i grono pedagogiczne. Podczas części oficjalnej Pani wicedyrektor, Barbara Tyka podziękowała za pracę wychowawcom i uczniom. Następnie głos zabrali: przewodniczący Rady Rodziców, Pan Tomasz Gut oraz Pani Kamila Knapik, która w imieniu rodziców uczniów klas trzecich podziękowała dyrekcji i wychowawcom za pracę, trud i osiągnięcia dydaktyczno - wychowawcze podczas l etapu edukacji. Następnie Pani wicedyrektor Barbara Tyka oraz wychowawcy klas trzecich, Panie: Bernadeta Pawłowska, Elżbieta Majchrowska, Marta Brożek oraz Dorota Słobodzian wręczyły dyplomy wzorowym uczniom oraz listy gratulacyjne ich rodzicom.

Rodzice, którzy przez pierwsze 3 lata nauki swoich dzieci w szkole, wspierali pracę nauczycieli - otrzymali pamiątkowe dyplomy.

W drugiej części uroczystości uczniowie klas 3 zaprezentowali wspaniałą część artystyczną, w której wspominali 3 letnią pracę i snuli plany na przyszłość. Całość wzbogacona była radosnymi piosenkami przygotowanymi przez Panią wicedyrektor Bogusławę Hołdę.

Uczniowie klas trzecich życzą wszystkim wspaniałych wakacji. Do zobaczenia w klasie czwartej.