winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 0482W dniu 28 lutego został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny dla klas 4- 8 pt. "Razem działamy - Internet zmieniamy". Powstałe prace miały formę komiksu i opowiadały historie, których celem miało być ostrzeżenie przed niebezpieczeństwami, na jakie narażeni są internauci. Za najciekawszą pracę jury uznało komiks wykonany przez Marcela Kulę z klasy Vc, II miejsce zdobyła Patrycja Michalska z klasy IVa, zaś III miejsce - jej koleżanka z klasy - Emilia Liwara.

 

Dodatkową atrakcją tego wydarzenia, była obecność gości specjalnych: asp.szt  Agnieszki Seyrlhuber  (specjalista Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie) oraz  mł.asp. Michała Frużyńskiego (koordynator projektu ZPB, Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie). To oni, ku zadowoleniu dzieci, wręczyli nagrody i dyplomy.

Konkurs "Razem działamy - Internet zmieniamy" był zorganizowany  w ramach akcji (Ty)Dzień Bezpiecznego Internetu 2019.

 

gdyliczy sie czas