winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

20190301 123531Koniec karnawału to okazja do zabawy i balów przebierańców. Dlatego 1 marca w naszej szkole odbyły się dwa bale karnawałowe dla uczniów klas młodszych, przygotowane przez Rodziców. Jak na prawdziwy bal przystało, nie zabrakło pięknych strojów. Niektórzy wystąpili w tak ciekawych i tajemniczych strojach, że panie nauczycielki nie mogły rozpoznać uczniów ze swoich klas. Peruki, maski, woalki, kapelusze oraz inne nakrycia głów sprawiły, że niektórzy do końca nie zorientowali się, z kim akurat tańczą! Przy muzyce czas szybko płynął, więc trzeba było wykorzystać każdą chwilę na dobrą zabawę.

Korowody, pociągi, kółeczka, tańce parami i indywidualne sprawiły, że wszyscy tancerze byli bardzo zmęczeni, ale weseli. Nie zabrakło muzycznych hitów, przy których bawili się najlepiej. Sala gimnastyczna została przystrojona kolorowymi balonikami, a pan prowadzący dodatkowo uatrakcyjniał zabawę licznymi konkursami z nagrodami, kolorowymi światełkami i sztuczną mgłą. Wszyscy bawili się znakomicie, ponieważ bale przebierańców zawsze sprawiają wiele radości.

Do zobaczenia za rok na kolejnym balu!

 

 

 

 

gdyliczy sie czas