winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 044022 marca obchodziliśmy w naszej szkole Święto Patrona - Generała Józefa Bema. Uczniowie klasy 5c wraz z wychowawczynią p. Angeliką Szumlańską przygotowali nietypowy konkurs dotyczący wiedzy o patronie, historii szkoły i społeczności szkolnej. Borys Witek wcielił się w postać Huberta Urbańskiego i zaprosił uczniów naszej szkoły do programu "Milionerzy".

Chętnych do wygrania symbolicznego czeku na milion nie brakowało. Pytania, które przygotowali piątoklasiści, nie należały do najłatwiejszych, jednakże gdy ktoś miał problem z odpowiedzią, mógł skorzystać z trzech kół ratunkowych: pytania do publiczności, pół na pół i telefonu do przyjaciela - Gabrieli Kuling, która świetnie przygotowana udzielała poprawnych odpowiedzi na wszystkie postawione pytania. 

Szkolny teleturniej cieszył się zainteresowaniem dzieci, a emocje związane z udzielaniem odpowiedzi sięgały zenitu! Mimo że nikt nie wygrał symbolicznego miliona, to uczniowie świetnie się bawili, a oglądalność tego odcinka przekroczyła oczekiwania asystentek - Weroniki Dobek i Mileny Wołowicz. 

Organizatorzy dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulują dużej wiedzy na temat patrona, historii szkoły i społeczności szkolnej.

 

gdyliczy sie czas