winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

20190515 114255W dniu 15 maja 2019 r. przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w VI Mistrzostwach Sportowo – Ratowniczych „Majówka zdrowa i sportowa” organizowanych przez XVI Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Tarnowie i Stowarzyszenie Malta Służba Medyczna Oddział Tarnów dla uczniów szkół podstawowych (7,8 klasa), gimnazjalnych, a także szkół ponadpodstawowych miasta Tarnowa oraz powiatu tarnowskiego. Nasi zawodnicy pod opieką p. Mariusza Łabuza, przygotowani przez p. Annę Odbierzychleb zajęli 5. miejsce.

 

Wyzwaniom z zakresu ratownictwa medycznego czoła stawiła czteroosobowa reprezentacja z klasy 8c w składzie: Aleksandra Kocik, Emilia Bogaczyk, Kinga Marszałek i Weronika Klich. Uczestniczkom niełatwych zmagań sportowo-ratowniczych serdecznie gratulujemy umiejętności oraz kondycji niezbędnej do udziału w takim przedsięwzięciu.