winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

IMG 20190604 WA0007Z okazji przypadającego w maju Międzynarodowego Dnia Rodziny klasa Ia wraz z wychowawczynią p. B. Pawłowską przygotowała uroczystość dla Mamy i Taty. Uczniowie własnoręcznie wykonali zaproszenia. Namalowali podobizny swoich mam. Portrety posłużyły jako piękna dekoracja i element przedstawienia "Mamy jak z obrazka".

Z ogromnym zaangażowaniem dzieci wykonały kwiaty z papieru oraz książeczki w kształcie serduszek, na których zapisali swoje najmilsze skojarzenia i myśli o rodzicach. Uczniowie pięknie wygłosili wiersze , zaśpiewali piosenki i zatańczyli taniec integracyjny. Wiele radości sprawiło wszystkim zebranym obejrzenie prezentacji, która była podsumowaniem całorocznej pracy i wydarzeń, w jakich uczestniczyli pierwszoklasiści.