winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 2055W trakcie tegorocznego pikniku szkolnego w naszej w naszej szkole został przeprowadzony II etap szkolnego konkursu „Matematyczny As” dla najlepszych uczniów klas IV-VIII. W rywalizacji udział wzięło 43 najlepszych matematyków z klas IV-VIII.

Każdy uczestnik konkursu startował indywidualnie. Zakres materiału obowiązującego w konkursie obejmował  zadania związane z programem nauczania „Matematyki z plusem” oraz zagadki i łamigłówki logiczne. W czasie konkursu nie wolno było korzystać z kalkulatorów, ale każdy uczestnik mógł używać przyrządów geometrycznych.

17 czerwca w trakcie apelu podsumowującego osiągnięcia uczniów naszej szkoły ogłoszono wyniki konkursu i przyznano tytuły Matematycznych Asów.

Najlepsi czwartoklasiści: Igor Świerczek 4c, Bartosz Kuc 4d, Franciszek Jochym 4d, Kamil Bieńkowski 4d, Krzysztof Martowicz 4b, Jan Ciepiela 4b, Nikodem Kosiór 4c, Oliwia Prokopek 4b, Borys Kruk 4b, Bartłomiej Staudt 4b.

Matematycznym Asem Czwartoklasistów został Igor Świerczek z klasy 4c!

Najlepsi piątoklasiści: Gabriela Kuling 5c, Olga Denisiuk 5a, Weronika Dudek 5a, Julia Juras 5d, Filip Mleczko 5b, Amelia Danek 5a, Emilia Zych 5c, Laura Podgórska 5d, Krzysztof Łata 5b, Maria Frączek 5a, Gabeiala Pawłowska 5d, Julia Ziaja 5d

Matematycznym Asem Piątoklasistów została Gabriela Kuling z klasy 5c!

Najlepsi szóstoklasiści: Szymon Jarosz 6a, Natalia Zacharska 6a, Kacper Golec 6c, Kamil Kocoł 6b, Marcel Mazurkiewicz 6b, Wojciech Misiaszek 6b, Mikołaj Denisiuk 6a, Oliwia Hołda 6a, Bartosz Flis 6a, Julia Piechnik 6a,

Matematycznym Asem Szóstych została Julia Piechnik z klasy 6a!

Najlepsi siódmoklasiści: Zuzanna Łabno 7a, Michalina Nowak 7c, Alicja Kluza 7c, Filip Klucznik 7c, Wojciech Fryś 7c i Julia Jarosz 7c

Matematycznym Asem Siódmych została Zuzanna Łabo z klasy 7a!

Najlepsi ósmoklasiści: Zuzanna Pyrchla 8b, Jan Martowicz 8b, Agnieszka Karaś 8b, Szymon Staudt 8a, Aleksandra Broniec 8a, Borys Tomala 8c, Natasza Żukowska 8a, Matyjewicz Wiktor 8b, Julia Peciak 8a i Julia Jaszczur 8b.

Matematycznym Asem Siódmych została Jan Martowicz z klasy 8b!

Konkurs zorganizowały i przeprowadziły: p. Danuta Wojciechowska, p. Karolina Góryjowska oraz p. Angelika Szumlańska. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym do udziału w Matematycznym Asie.