winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 0815Od 6 lat Stowarzyszenie Podaruj Dzieciom Promyk Słońca organizuje w naszym mieście galę pod znakiem „Tarnowskiej Marki Talentu”, podczas której przyznaje wyróżnienia najzdolniejszym uczniom tarnowskich szkół. Na przestrzeni pięciu lat nagrodzonych zostało blisko 2 tys. uczniów, co świadczy tylko o tym, że talentów sportowych, muzycznych, tanecznych czy naukowych w Tarnowie jest mnóstwo.

12 czerwca 2019 r. w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie, odbyła się VI edycja „Tarnowskiej Marki Talentów”. W wydarzeniu udział wzięło 450 uczestników ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z naszego miasta.

Pomysł stworzenia „Tarnowskiej Marki Talentu” zrodził się w głowach członków Stowarzyszenia Podaruj Dzieciom Promyk Słońca dość spontanicznie. Z racji tego, iż Stowarzyszenie tworzą nie tylko przedsiębiorcy, ale i nauczyciele, podjęto decyzję, aby wyróżniać i nagradzać uczniów tarnowskich szkół, którzy imponują swoimi umiejętnościami i budzą podziw w różnych zakątkach kraju, a nie zawsze doceniani są w swoim lokalnym środowisku.

W tym roku tym szczególnym tytułem wyróżniono 8 uczniów naszej szkoły.
Są to: Liliana Zięba 2a, Natalia Łabno 2a, Milena Duda 2a, Zuzanna Włodek 2a, Oliwia Zielińska 2a, Natasza Żukowska 8a, Jakub Kociuba 8b i Krzysztof Gardziel 8a.

Gratulujemy serdecznie!