winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

IMG 20191029 093742W poniedziałek 28 października w naszej szkole obchodzono Dzień Piżamy. Przechodząc się w tym dniu po szkolnych korytarzach, można było poczuć się jak w domu, a sale lekcyjne zamieniły się w domowe sypialnie. Wszystko to za sprawą naszych uczniów, którzy przyszli w tym dniu do szkoły w swoich ulubionych mięciutkich i cieplutkich piżamach, szlafrokach oraz kapciach. Były też ulubione podusie, maskotki oraz kocyki.

Wszystkim dopisywał dobry humor. Na twarzach uczniów zagościł uśmiech. Atmosfera w szkole sprzyjała nauce i okazało się, że w piżamach też można zdobywać wiedzę. Uczniowie i uczennice chętnie pozowali do zdjęć. Miłą niespodzianką dla przebranych był brak pytania oraz zwolnienie z pisania niezapowiedzianych kartkówek. Dodatkowo osoby, które wykazały się wyjątkową fantazją i pomysłowością, zostały nagrodzone czekoladą. Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim zaangażowanym „piżamowcom” i ma nadzieję, że w przyszłym roku będzie nas jeszcze więcej.

 

 

 

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA