winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 013521 listopada Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień po raz kolejny zawitał do naszej szkoły. Tym razem Samorząd Uczniowski zachęcał wszystkich uczniów do dzielenia się uśmiechem i dobrym słowem. Już od rana przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego witali wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły uśmiechem i miłym słowem, częstowali cukierkami oraz przyklejali naklejki z uśmiechem.

W ciągu całego dnia można było skorzystać z „Poczty Życzliwości” oraz usiąść na „Ławeczce Życzliwości”. Była to doskonała okazja do napisania i powiedzenia drugiej osobie miłych i ciepłych słów, pozdrowień oraz życzeń. W każdej sali lekcyjnej pojawił się Kodeks Życzliwego Ucznia, a na szkolnych korytarzach dominował kolor żółty - kolor optymizmu. Dzięki temu wśród całej społeczności szkolnej zapanował nastrój życzliwości i radość. W tym dniu na pewno udało się wywołać wiele pozytywnych emocji, a przecież wiadomo, że pozytywna energia, którą przekazujemy innym, zawsze do nas wraca.

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA