winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSCF755415 stycznia 2020 r. uczniowie klasy 4b z wychowawczynią, p. Karoliną Góryjowską, odwiedzili po raz kolejny Bibliotekę Pedagogiczną, aby wziąć udział w warsztatach dotyczących autoprezentacji. Ponieważ okres szkoły jest czasem, kiedy uczeń musi często prezentować się przed innymi, zatem autoprezentacja jest nieodłącznym elementem przy odpowiedzi, prezentacji projektu, pracy w grupach, prowadzenia akademii i w wielu innych momentach życia szkolnego.

Sztuka autoprezentacji to umiejętność eksponowania swoich mocnych stron osobowości, opanowanie jej daje między innymi pewność siebie.

Uczniowie ćwiczyli umiejętność autoprezentacji oraz prowadzenia rozmów i dyskusji. Wiedzę i umiejętności, które opanowali mogli sprawdzić w quizie, wykorzystując aplikację Kahoot!’a, a emocje wywołane rywalizacją sięgały zenitu!

Ta niezwykła lekcja na długo pozostanie w pamięci uczniów.

 

gdyliczy sie czas