Na jesieni świat się mieni

79776010 2514233735566038 7027828804324163584 nW sobotę 14.12.2020 r. w Dziale dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,..Na jesieni świat się mieni…”. Jego przedmiotem było wykonanie kolażu z wykorzystaniem darów natury charakterystycznych dla jesieni. Ocenie jury podlegała zgodność z tematyką konkursu, estetyka i trudność wykonania, pomysłowość, jakość oraz samodzielność prac.

Zainteresowanie konkursem było bardzo duże – wpłynęło aż 242 prace.

Jury przyznało nagrody w 3 kategoriach wiekowych: kategoria dzieci przedszkolne, kategoria klas: I – IV oraz kategoria klas: V – VIII.

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 7a naszej szkoły, Kacper Jeż, w swojej kategorii wiekowej zajął II miejsce! Serdecznie gratulujemy!

W naszej szkole koordynatorem konkursu była p. Agnieszka Białek.

Na jesieni świat się mieni