Kulig klasy IIa i IIb

20200213 14263713 lutego 2020r. klasy IIa i IIb wraz z wychowawczyniami p. Bernadetą Pawłowską i p. Elżbietą Majchrowską wybrały się do Regietowa na kulig.

Od samego rana dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Wszyscy zastanawiali się, czy rzeczywiście zobaczą śnieg. Dopiero zbliżając się do Stadniny Koni Gładyszów w Regietowie wszyscy mogli cieszyć się widokiem białego puchu. Na widok śniegu dzieci reagowały radością i entuzjastycznymi okrzykami.

Po dotarciu na miejsce, przypomnieniu zasad bezpieczeństwa i podziale na grupy dzieci i ich opiekunowie wsiedli do dużych sań z zaprzęgiem konnym. Przejażdżka była bardzo udana. Jazda saniami po malowniczej okolicy wprawiła wszystkich w świetny nastrój i pozwoliła poczuć dreszczyk emocji. Pogoda dopisała, więc ogromną radość sprawiły dzieciom wesołe zabawy na śniegu. Oczywiście nie zabrakło pieczenia kiełbasek i gorącej herbaty. Wspólny posiłek w karczmie był okazją nie tylko do ogrzania się po pobycie na świeżym powietrzu, ale przede wszystkim do wspólnych rozmów i zacieśniania więzi koleżeńskich.

Zmęczeni, ale uśmiechnięci i szczęśliwi uczestnicy wyprawy wracali do Tarnowa. Wycieczka była niezapomnianym i wyjątkowym przeżyciem, które na długo pozostanie w pamięci dzieci i dorosłych.

Kulig klasy IIa i IIb