winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

kacperPandemia pokrzyżowała nam różne plany. Przesuwający się ciągle czas powrotu do szkoły, skłonił nas do zmiany zasad rozstrzygnięcia konkursu na najciekawszą krzyżówkę internetową. Okazało się, że jury może odbyć narady zdalnie. Tak też się stało. Jury konkursowe, w składzie: Jolanta Szarkowicz – Baca, Karolina Góryjowska, Agnieszka Białek, przeglądając nadesłane krzyżówki, zwracało uwagę na dobór i poziom pytań wymyślonych przez ich twórców oraz pomysłowość i estetykę wykonania pracy. Po burzliwych obradach, konkurs rozstrzygnięto. Doceniono następujących uczniów, przyznając im miejsca na podium:

1 miejsce – Kacper Jeż, klasa 7a
2 miejsce – Gabriela Kuling, klasa 6c
3 miejsce - ex aequo Oliwia Gadecka, klasa 6c i Filip Mleczko, klasa 6b

Zwycięzcy otrzymują wirtualny pamiątkowy dyplom oraz dwie "ekstra szóstki" z plastyki (za wygraną i udział). Wszyscy pozostali uczestnicy zostali również nagrodzeni „ekstra szóstką” za udział.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!