winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

konkurs inter 2Tegoroczny Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony był pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”. W związku z tym pracownicy Biblioteki Pedagogicznej w Tarnowie zaprosili uczniów do wzięcia udziału w Konkursie na Historyjkę Komiksową „Młodzi = bezpieczni internauci”. 

 

Zadaniem konkursowym było wykonanie krótkiej historyjki komiksowej na temat zasad bezpiecznego korzystania z Internetu, smartfonów i komputerów. Uczniowie klasy 6c: Marcel Kula, Kalina Tomala, Aleksandra Przygodzka, Aleksandra Tomasiewicz i Emilia Zych chętnie podjęli się wyzwania i przygotowali piękne oraz wartościowe prace. 

Komisja konkursowa doceniła zaangażowanie uczniów Piętnastki, Aleksandra Przygodzka i Emilia Zych zajęły II miejsce, a Aleksandra Tomasiewicz otrzymała wyróżnienie.  

Naszym szóstoklasistom gratulujemy pomysłów i talentu!