Wydarzenia w roku szkolnym 2020-2021

wracamy do szkolyUWAGA, UWAGA!

Wracamy do szkoły, to już prawie pewne:-) Klasy 1-3 już uczą się stacjonarnie, niedługo, całkiem możliwe, że dołączą do nich pozostali. Cieszymy się, ale ... gdzieś tam czai się niepewność, jak to będzie. Nie martwcie się! Będzie dobrze - wracacie do miejsca, które dobrze znacie. Wspólnymi siłami poradzimy sobie z obawami, ocenami, frekwencją. Razem damy radę! Wracajcie, bo stęskniliśmy się bardzo za Wami!

Autor filmiku: Anna Janicka

zaswiadczenie dbW lutym cała społeczność szkolna włączyła się do obchodów (Tygo)Dnia Bezpiecznego Internetu. Jako współorganizatorzy tegorocznych działań otrzymaliśmy od głównego *organizatora tego wydarzenia podziękowanie i zaświadczenie o udziale.

*W Polsce od 2005 roku jest nim Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI).
Szczegółowy opis podjętych w naszej szkole przedsięwzięć, zarówno w klasach 1-3, jak i 4-8, został już opisany w szczegółowych relacjach, które można znaleźć pod poniższymi linkami:

19Tradycyjnie, jak co roku, miesiąc luty był w naszej szkole czasem zintensyfikowanych działań propagujących zasady bezpiecznego korzystania z sieci. Wiąże się to z Dniem Bezpiecznego Internetu, który przypadł na 9 lutego, a w naszej szkole był obchodzony cały tydzień.

MariuszZ niekłamaną radością i dumą informujemy, że pracujący w naszej szkole katecheta, pan Mariusz Łabuz, zwyciężył w plebiscycie Mój Katecheta - słucha, rozumie, towarzyszy.

Plebiscyt został zorganizowany przez RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. Patronem wydarzenia był biskup tarnowski Andrzej Jeż.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA