Wydarzenia w roku szkolnym 2020-2021

a4W dniach 19 – 23 października br. w naszej szkole miał miejsce Tydzień Uczniowskiej SuperMocy (TUS), podczas którego w klasach 4 – 8 zostały zorganizowane zajęcia, warsztaty, gry i zabawy, podczas których uczniowie mieli szansę poznać siebie, a przede wszystkim swoje mocne strony.

Dlaczego ważne jest, aby każdy potrafił wskazać swoje „SuperMoce”?

dzien tabliczkiŚwiatowy Dzień Tabliczki Mnożenia (WMTDAY) pojawił się na kartkach „Kalendarza nietypowych świąt” dziesięć lat temu i od tej pory zajmuje w nim szczególne miejsce. Jego pomysłodawcą i inicjatorem jest WKM „Rachmistrz”, to istniejące od 1995 r. wydawnictwo stara się łączyć matematykę z zabawą. I ta idea od lat przyświeca organizatorom. WMTDAY - to dzień symboliczny, uroczyste jego obchody mają na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia oraz uświadomić jej przydatność w życiu codziennym.

logo 1Do akcji Paczka na Gwiazdkę dołączyli uczniowie i rodzice z klasy 3b Szkoły Podstawowej Nr 15 w Tarnowie wraz z wychowawczynią - Panią Elżbietą, a za przekazane przez nich pieniądze spełniły się marzenia 12-letniej Oliwii oraz 8-letniego Jakuba. Zakupiono również przybory papiernicze dla przedszkolnego oddziału onkologicznego w Rzeszowie.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA