winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

pomoc zwDrodzy uczniowie!

Zapraszamy do udziału w akcji „Pomoc Zwierzętom”, której organizatorem jest Szkolne Koło Wolontariatu oraz Samorząd Uczniowski. Celem akcji jest zbiórka suchej karmy, metalowych misek oraz piszczących zabawek dla psów z tarnowskiego schroniska „Azyl”.  O szczegółach zbiórki przeczytacie na plakacie. Koordynatorem akcji jest Wojciech Procyk, przewodniczący Samorządu Uczniowskiego.

Do schroniska trafiają psy porzucone, zagubione i niechciane. Dokładając „małą cegiełkę” w postaci suchej karmy, miski czy zabawki, zadbamy o ich komfort fizyczny i psychiczny. W ten sposób poprawimy standard pobytu zwierząt  w schronisku. Wszystkie zwierzaki to istoty, które czują tak samo jak my – ludzie. Dlatego ich los nie powinien być nam obojętny.

Plakat 15

gdyliczy sie czas