winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

IMG 20210601 092601 001Ulubione święto wszystkich uczniów to oczywiście Dzień Dziecka. Uczniowie klasy 2b pod opieką wychowawczyni p. Małgorzaty Bednarz postanowili uczcić to święto kilkugodzinną wycieczką do Parku Sanguszków. Niewątpliwie dużą atrakcją parku jest  fontanna zmieniająca cyklicznie strumień wody. Niestety tylko o zmierzchu jest podświetlana różnymi barwami.

W Parku Sanguszków nie brakuje sportowych atrakcji. Jest tam plenerowa siłownia, boisko do gry w piłkę nożną, boisko do siatkówki i gry w kosza.

Do emocjonującej rywalizacji doszło, gdy chłopcy z klasy 2b zagrali mecz piłki nożnej z drużyną chłopców z innej tarnowskiej szkoły. Wszyscy zgromadzeni uczniowie, nauczyciele i rodzice z zapałem kibicowali swoim drużynom.

Gry, zabawy oraz zajęcia sportowe miały na celu popularyzację aktywnego i zdrowego trybu życia oraz umiejętność przestrzegania zasad gry fair-play. Odbywały się atmosferze radości i beztroski, ale z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Wszyscy uczniowie cieszyli się wspólnie spędzonym czasem i świetną zabawą! Dopisała pogoda, humory i energia do sprawdzenia swoich sił w różnorodnych konkurencjach sportowych oraz zabawach. Dzieci były zadowolone i żałowały, że taki dzień jest tylko raz w roku. Ale nie ma powodu do zmartwień. Przed nami perspektywa wypoczynku na świeżym powietrzu, zabaw i gier w gronie przyjaciół, miłych chwil w słońcu.