winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

wycieczka 7b 0117 czerwca uczniowie klasy 7b pod opieką p. Angeliki Szumlańskiej i p. Lucyny Szepielak-Wiatr uczestniczyli w wycieczce krajoznawczo-turystycznej do Wierzchosławic.

Siódmoklasiści swoją przygodę rozpoczęli od gry terenowej na ścieżce przyrodniczo-leśnej „Lasy Wierzchosławickie”. Przygotowane dla uczniów zadania wymagały umiejętności orientacji w terenie i wykorzystania w praktyce wiedzy zdobytej na lekcjach. Zaangażowanie i uśmiech na buziach uczestników jednoznacznie wskazywały, że to była bardzo dobra zabawa. Po grze terenowej uczniowie wypoczywali na brzegu jeziora Dwudniaki. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że była to doskonała okazja do nadrobienia zaległości w relacjach koleżeńskich, aż żal, że była to ostatnia wycieczka w tym roku szkolnym.

Przed nami wakacje i wiele okazji do wypoczynku na świeżym powietrzu oraz zabawy w gronie przyjaciół.