winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

W ciągu trudnych miesięcy nauki zdalnej każdy uczeń klasy 5b marzył o rzeczach większych i mniejszych – kiedy będzie można wyjść z domu, spotkać się z kolegami i koleżankami z klasy i podwórka, kiedy wrócimy do szkoły… Niepostrzeżenie przyszła wiosna i jedynie ciepłe promienie słońca zachęcały nas do spacerów, aby zaczerpnąć świeżego powietrza, chociaż w maseczkach.

Mijały dni i tygodnie, aż wreszcie w maju mogliśmy wrócić w mury szkoły, na początku w systemie hybrydowym. Majowe i czerwcowe godziny wychowawcze z p. K. Góryjowską upłynęły nie tylko na rozmowach i przyzwyczajaniu się znów do szkoły, rówieśników, nauczycieli, ale także na wykonywaniu prezentów dla rodziców na nadchodzące ich święta – Dzień Matki i Dzień Ojca. Wiadomo nie od dziś, że najdroższe prezenty to te wykonane samodzielnie, przyozdobione uczuciem.

Była także czas na refleksje i podsumowanie tego trudnego dla wszystkich roku szkolnego.

Efekty naszych spotkań i działań można zobaczyć na filmiku. Miłego oglądania i… udanych wakacji.

https://drive.google.com/file/d/1rXfJQPuIF9TcxJWWnZMJoCqcxVdN_Dnb/view?usp=sharing