winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

ognisko 5a (3)14 czerwca 2021 r. uczniowie klasy 5a wraz z wychowawczynią, p. D. Wojciechowską, udali się spacerkiem na camping „Pod Jabłoniami” przy ulicy Piłsudskiego w Tarnowie. Pogoda w tym dniu była prawdziwie letnia, więc sprzyjała zabawom i relaksowi na powietrzu.

Po długiej przerwie spowodowanej nauką zdalną uczniowie mieli wreszcie okazję, aby pobyć ze sobą razem, na nowo zintegrować się jako zespół klasowy, podzielić swoimi przeżyciami i emocjami. Skorzystali z możliwości wspólnej gry w piłkę nożną, siatkówkę, badmintona, skoków na trampolinie, skoków w workach, aktywności na placu zabaw. Zwieńczeniem spotkania był wspólny posiłek składający się z pysznych kiełbasek z grilla, pieczywa, zimnych napojów oraz i ciasta z owocami. Przy organizacji całej imprezy na miejscu pomagały dwie mamy, które zadbały o wszystkie szczegóły, dzięki czemu impreza była bardzo udana. Po kilkugodzinnej beztroskiej zabawie uczniowie zadowoleni, wypoczęci i opaleni pieszo wrócili z wychowawczynią do szkoły, skąd udali się do swoich domów.

Kolejne takie spotkanie dopiero po wakacjach, ale przecież letnie miesiące sprzyjają wypoczynkowi na świeżym powietrzu, więc na pewno nikt nie będzie się nudził.