winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

instaling certyfikat 15 edycjaJak co roku chętni uczniowie z klas I-III pracowali z programem Instaling. Jest to ogólnopolska darmowa aplikacja do nauki i wzbogacenia oraz utrwalenia słownictwa. W programie liczy się systematyczność. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy powtarzać słówka codziennie, co zajmuje 5-10 minut. W klasach pierwszych nauczyciel przydziela początkowo 5 słówek, z czasem ta liczba rośnie do około 20.

Na szczególną pochwałę zasłużyły: Michalinka Zagata z klasy Ia i Oliwka Przydział z klasy Ic, które jako jedyne pierwszaki utrzymały dyscyplinę i systematyczność. Wymienione uczennice pracowały z programem od września do czerwca.

Wszystkie dzieci uczestniczące w programie otrzymały dyplomy gratulacyjne.

Wyróżnienia otrzymali także:

z klasy 2b: Szymon Szynal, Szymon Mietelski, Piotr Gryboś, Lena Moskal, Kryspin Mleczko, Julianna Grysiewicz, Amelia Kopeć, Adam Habel
z klasy 2a: Szymon Juras, Jakub Ostręga, Radosław
z klasy 3a: Radosław Staszek, Mikołaj Pustelnik, Katarzyna Gryboś, Jan Lubiński, Emilia Hołda, Dawid Tabor, Aleksandra Gryzło
oraz z klasy 3b: Jerzy Mikulski i  Bartosz Boruch.

W tym roku szkolnym Emilka Hołda i Kasia Gryboś z klasy 3a zmobilizowały kolegów do „Wiosennego Wyzwania Insta.Ling 2021”, w którym Emilka Hołda uzyskała wyróżnienie. Gratulujemy!

Nauczycielka języka angielskiego w klasach I-III, p. Urszula Karpała, gratuluje wszystkim uczestnikom wytrwałości, systematyczności i już teraz zachęca dzieci do udziału w kolejnej, XVII edycji programu, mając nadzieję, że stanie się to dla dzieci nie tylko okazją do poszerzania zasobu słownictwa, ale także źródłem satysfakcji.