winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

pozegnanie 8 klas 34Piątek, 25 czerwca 2021 roku dla Absolwentów Szkoły Podstawowej Nr 15 im. Gen. Józefa Bema w Tarnowie, był dniem ukończenia ośmioletniej edukacji i czasem podjęcia nowych życiowych decyzji. Rok, którego nie da się zapomnieć, ale młodość ma to do siebie, że wierzy w przyszłość, w swoje siły, jest pełna optymizmu i z nadzieją patrzy do przodu.

Uroczystość rozpoczęła się wniesieniem Sztandaru Szkoły przez uczniów klas siódmych oraz odśpiewaniem polskiego hymnu. Następnie słowa podziękowania i uznania dla Uczniów, Rodziców oraz Grona Pedagogicznego skierowała Pani Dyrektor Teresa Kot oraz Przewodniczący Rady Rodziców Pan Tomasz Gut.

Wzruszającymi i pełnymi życzliwych słów pożegnali się również Absolwenci:

 ,,Dla nas – uczniów klas ósmych jest to bardzo ważne wydarzenie, bowiem od tego momentu kończymy pisać historię tej Szkoły. Każdy z nas uda się w swoją stronę, co jest możliwe dzięki wspaniałemu Gronu Pedagogicznemu naszej placówki (…) Nauczyciele są wyjątkowymi osobami w życiu każdego z nas. Ci, którzy wykonują ten zawód z powołania, często są dla nas największymi autorytetami”. Bardzo dziękujemy Wam, drodzy Uczniowie, za te pełne uznania słowa.

Po przemówieniach nastąpiło uroczyste wręczenie najwyższych wyróżnień w Szkole. Statuetkę PRYMUSA SZKOŁY otrzymała Patrycja Wentrych z klasy 8a,  natomiast ZŁOTĄ TARCZĘ – Oliwia Hołda - również z klasy 8a.

Następnie Pani Dyrektor mgr Teresa Kot uhonorowała uczniów z najwyższymi osiągnięciami oraz wręczyła listy gratulacyjne Rodzicom.

Pragniemy pogratulować wszystkim Absolwentom. Życzymy Wam wielu sukcesów na dalszych etapach nauczania.