winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

unnamedXXVI Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego, „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy” – konkurs tematyczny dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych 2020/2021

14 kwietnia 2021 roku przeprowadzone zostały wojewódzkie eliminacje XXVI Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego, „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy”.

Z radością informujemy, że uczeń naszej szkoły Krzysztof Łata z klasy 7c uzyskał bardzo dobry wynik z testu konkursowego – 45 punktów, co stanowiło 96% możliwych do zdobycia i było trzecim wynikiem w skali całej Polski!

Krzysztof zdobył zaszczytny tytuł laureata i tym samym powtórzył swój sukces z ubiegłego roku szkolnego.

Serdecznie gratulujemy!

gdyliczy sie czas