Wydarzenia w roku szkolnym 2021-2022

Kochani, na wakacyjny czas przyjmijcie garść inspiracji. Oto pomysły dotyczące różnych sposobów spędzania wolnego czasu. Ich autorami są uczniowie z klas 5–7. Biorąc pod uwagę powszechną tendencję do nadużywania multimediów – przedstawione tu propozycje nie obejmują rozrywek związanych z używaniem Internetu, komputera, telefonu komórkowego.

Dziękujemy za wasze wielkie serce i zaangażowanie w akcję „Wkręć się w pomaganie” – zbiórka zakrętek dla chorej Zuzi. Równolegle do zbiórki prowadziliśmy konkurs indywidualny oraz klasowe zbiórki zakrętek.

Wzorem lat ubiegłych Samorząd Uczniowski prowadził konkurs na Najlepszą Klasę. Miło nam jest ogłosić, że tytuł „Najlepszej Klasy” w roku szkolnym 2021/2022 otrzymała  klasa 8c, której wychowawczynią była p. Alina Skrabacz–Sowa.

Człowiek jest wielki nie przez to,
co posiada, lecz to przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to,
czym dzieli się z innymi.”