Wakacje - co tu robić?

Kochani, na wakacyjny czas przyjmijcie garść inspiracji. Oto pomysły dotyczące różnych sposobów spędzania wolnego czasu. Ich autorami są uczniowie z klas 5–7. Biorąc pod uwagę powszechną tendencję do nadużywania multimediów – przedstawione tu propozycje nie obejmują rozrywek związanych z używaniem Internetu, komputera, telefonu komórkowego.

Podsumowanie zbiórki zakrętek

Dziękujemy za wasze wielkie serce i zaangażowanie w akcję „Wkręć się w pomaganie” – zbiórka zakrętek dla chorej Zuzi. Równolegle do zbiórki prowadziliśmy konkurs indywidualny oraz klasowe zbiórki zakrętek.

Najlepsza Klasa 2021/2022

Wzorem lat ubiegłych Samorząd Uczniowski prowadził konkurs na Najlepszą Klasę. Miło nam jest ogłosić, że tytuł „Najlepszej Klasy” w roku szkolnym 2021/2022 otrzymała  klasa 8c, której wychowawczynią była p. Alina Skrabacz–Sowa.

Światełko dla Ukrainy

Człowiek jest wielki nie przez to,
co posiada, lecz to przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to,
czym dzieli się z innymi.”

Zbiórka dla tarnowskiego azylu

W naszej szkole już po raz kolejny odbyła się zbiórka na rzecz  zwierząt z schroniska Azyl w Tarnowie. Zbiórkę zorganizowali uczniowie klasy 8b z wychowawczynią p. Angeliką Szumlańską.