Pożegnanie absolwentów

23 czerwca to dla tegorocznych ósmoklasistów data wyjątkowa – dzień pożegnania ze szkołą, miejscem, w którym spędzili 8 lat.

Uroczystość przygotowana przez panie Magdalenę Włodek oraz Angelikę Szumlańską odbyła się w sali gimnastycznej, gdzie licznie zgromadzili się uczniowie, ich rodzice i nauczyciele.

Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego nastąpiło ślubowanie uczniów klas ósmych oraz przekazanie sztandaru młodszemu rocznikowi.

Następnie głos zabrała wicedyrektor szkoły, pani Barbara Tyka, która podziękowała rodzicom i uczniom za wysiłek włożony w edukację oraz pogratulowała wszystkim absolwentom ukończenia szkoły.

Kolejna część uroczystości przeznaczona była na wręczenie Statuetki Prymusa, Złotych Tarcz, dyplomów absolwentów, listów gratulacyjnych dla rodziców oraz podziękowań za pracę w Radzie Rodziców.

Miło nam poinformować, że zaszczytny tytuł Prymusa Szkoły otrzymał uczeń klasy 8c Krzysztof Łata.

Złote Tarcze otrzymali uczniowie kl. 8a: Weronika Dudek, Olivier Patorski, Zuzanna Rajewicz.

Statuetkę za godne reprezentowanie barw Szkoły Podstawowej nr 15 im. Gen. Józefa Bema w Tarnowie w zawodach sportowych otrzymali: Szymon Brożek, Kacper Czechowski, Filip Mleczko, Samuel Rojek, Karol Słobodzian, Mateusz Wróbel.

Statuetki ufundowali trenerzy: Bartosz i Józef Bommersbach.

Część artystyczna była podróżą sentymentalną obejmującą 8 lat pobytu w „Piętnastce”. Były żarty i refleksje, a przede wszystkim – dobra zabawa, odbywająca się pod hasłem: „Szczęśliwej drogi, już czas…”

I właśnie szczęśliwej drogi w przyszłość życzmy wszystkim Absolwentom i ich rodzicom.

Więcej zdjęć na Facebooku Szkoły: Szkoły: https://www.facebook.com/profile.php?id=100039449362256

Pożegnanie absolwentów