winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

WP 20180920 11 57 27 Pro20 września uczniowie klas 5 odwiedzili MIEJSCA PAMIĘCI NARODOWEJ ZIEMI TARNOWSKIEJ. Najpierw zobaczyli Izbę Pamięci w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 w Radłowie, z pewnością była to niezapomniana lekcja historii. Uczniowie mogli na własne oczy zobaczyć autentyczne hełmy, lampy naftowe czy mundury z czasów II wojny światowej. Następnie wszyscy udali się do Zabawy zobaczyć Pomnik Ofiar Wypadków Drogowych – Przejście. Kolejnym punktem wycieczki było Sanktuarium w Zabawie, gdzie bliżej poznali postać bł. Karoliny. Przy wraku zabytkowego samolotu Dakota wszyscy wysłuchali opowieści pani Barbary Hońdo o Akcji III Most. Urokliwe otoczenie, tyrolka, boisko do siatkówki i piłki nożnej pozwoliły razem aktywnie spędzić ten wrześniowy czas.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA