winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

42984073 198739044357398 48098926431043584 nUczestnicy kółka plastycznego zainaugurowali tegoroczne zajęcia biorąc udział w ogólnopolskiej akcji - Dzień Kropki. Uczniowie wysłuchali opowieści o małej Vashti. Jej historia dodała otuchy wszytkim członkom kółka, zwłaszcza tym, którzy pojawili się na kółku po raz pierwszy, bądź nie do końca przekonani są o własnych umiejętnościach. To kropka właśnie stała się tematem pierwszej pracy plastycznej na kółku. Ona zainspirowała małych artystów do pracy twórczej. Każdy potraktował kropkę w inny sposób i miał na nią swój własny pomysł. Powstały bardzo różnorodne i interesujące prace, które przedstawiły, jak bogatą wyobraźnię i wspaniałe możliwości twórcze mają nasi uczniowie. Wszystkie prace zostały zaprezentowane na wystawie szkolnej.

Międzynarodowy Dzień Kropki został zapoczątkowany przez książkę "The Dot" Petera H. Reynoldsa. Główną bohaterką jest mała dziewczynka o imieniu Vashti, która dzięki jednej, małej kropce uwierzyła w siebie. Dzień Kropki jest zatem świętem kreatywności, odkrywania talentów i pokonywania trudności.

Posłuchajcie historii Vashti, od której wszystko się zaczęło:

https://www.youtube.com/watch?v=7CRNTbFRJZo

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA