winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

wyboryJak co roku, społeczność uczniowska wybrała swoich przedstawicieli do Samorządu Szkolnego. Wybory były poprzedzone ciekawą kampanią podczas której kandydatki i kandydaci starali się zaprezentować z jak najlepszej strony i przedstawiali swoje indywidualne programy, w których dominowały obietnice zorganizowania fantastycznych imprez uprzyjemniających naukę i służących integracji.

22 października uczniowie oddali głosy na swoich kandydatów. Po podliczeniu głosów okazało się, że zwyciężyła Julia Wajda z klasy 6b i została przewodniczącą SU. Jej zastępczynią została Olivia Bajgier z klasy 7c.

Dokonując wyboru Samorządu, młodzież przekonała się w praktyce, na czym polegają demokratyczne wybory i jak duże znaczenie ma każdy głos.

Nowemu Samorządowi życzymy owocnej pracy!

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA