winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 0999Dnia 12 X 2018 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którą przybyli uczniowie, nauczyciele i przedstawiciele rodziców.   Uroczystość rozpoczęły uczennice klasy VIII A Natasza Żukowska i Aleksandra Biga. Następnie głos zabrała p. Dyrektor Teresa Kot, która dziękowała nauczycielom za ich trud i poświęcenie niełatwej pracy. Podziękowania pod adresem pedagogów złożył również przedstawiciel Rady Rodziców. Następnie śpiewające życzenia złożyły uczennice Laura Podgórska, Maria Frączek, Katarzyna Czechowska oraz uczennica gimnazjum Kinga Karaś przygotowywane przez p. Renatę Wieczorek.

Uczniowie klasy VIII B pod kierunkiem p. Ewę Chochołowicz, zaprezentowali się we współczesnej wersji Romea i Julii, zatytułowanej Romeo i Julia - szczęśliwy finał.

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA