winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

WP 20181030 08 38 10 ProMarzycielska Poczta to dobroczynna akcja, która polega na pisaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Wysyłanie ich ma na celu wsparcie psychiczne dzieci, a także ich rodzin, co oczywiście ma bardzo duże znaczenie! Marzycielska Poczta narodziła się pod koniec 2009 roku. Każdego miesiąca do chorych dzieci z "MP" docierają setki przesyłek z Polski i świata. Każdy może pomóc, a akcje pisania listów odbywają się już w setkach polskich szkół i przedszkoli.

 

Dziewczęta z klas: 5A, 7C oraz 3A Niepublicznego Gimnazjum "Piętnastka" również wzięły udział w tej wyjątkowej akcji. Pisały listy, malowały rysunki do chorych dzieci: Wiktorii i Filipa, którzy zmagają się z nowotworem. Takie inicjatywy są bardzo potrzebne, uczą empatii, wrażliwości na cierpienie innych - do takiego wniosku doszły uczennice i już zapowiedziały, że za rok również chcą wziąć udział w tym przedsięwzięciu.

Chorym - Wiki i Filipowi - życzymy dużo zdrowia i trzymamy za nich kciuki!

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA