winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 1334W piątek, 9 listopada 2018 roku o godzinie 11:11 odbyła się akcja „Rekord dla Niepodległej”, ogłoszona przez Ministra Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej. Celem „Rekordu dla Niepodległej” było wspólne zaśpiewanie 4 zwrotek hymnu narodowego przez uczniów i nauczycieli przedszkoli, szkół w kraju i za granicą. Do tej akcji przyłączyli się również uczniowie i nauczyciele klas I –III naszej szkoły. Po uroczystym apelu, w pięknej, patriotycznej oprawie wszyscy zgromadzili się, aby wspólnie, o wyznaczonej godzinie odśpiewać hymn państwowy.

Gdy padała komenda „Do hymnu”, uczniowie w postawie na baczność odśpiewali hymn państwowy. Uczniowie klas starszych, ubrani w stroje galowe, odśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego” w Sali gimnastycznej. Podczas jego wykonywania widać było na twarzach uczniów i nauczycieli ogromne wzruszenie. Taka akcja głęboko zapada w serca i umysły dzieci, od najmłodszych lat uczy patriotyzmu, integruje Polaków – tych dużych i tych małych.

 

 

 

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA