Euroweek w Lądku Zdrój

Dnia 19 września 2022 roku uczniowie naszej szkoły wyjechali na ekscytujący obóz językowy Euroweek w Lądku Zdrój.

Obóz językowy Euroweek w Kotlinie Kłodzkiej w Lądku-Zdroju

Od 27 września do 1 października 2021 roku uczniowie naszej szkoły przebywali na obozie językowym Euroweek w Kotlinie Kłodzkiej w Lądku-Zdroju.

Przez 5 dni brali udział w zajęciach prowadzonych przez wolontariuszy z całego świata, m.in. Indonezji, Hiszpanii oraz Turcji. Każdy dzień zaczynali o godzinie 9.30 Energizerem, gdzie tańczyli, śpiewali, grali w gry na świeżym powietrzu, a także uczyli się tańców z rodzinnych krajów opiekunów.

Euroweek

W dniach 17 - 21 października uczniowie klas siódmych Szkoły Podstawowej nr 15 oraz Niepublicznego Gimnazjum Piętnastka przebywali w Lądku Zdroju, gdzie spędzili fantastyczny czas z młodzieżą z całego świata.